Ücretsiz Firma Ekle
Nail Coşkun
(242) 814 16-10
(532) 620 06-51
Yeni Mah. Akdeniz Cad. Migros Karşısı
Kemer / Antalya

Firma Tasarımı

 

HAKKIMIZDA

  1998 yılından bu yana Antalya Kemer'de Coşkun Yapı Market olarak kTüm yapılarda malzeme ve uygulama açısından yüksek kalite, uzun ömür, tam güvenlik, çağdaş konfor, estetik görünüm, uygun fiyatlarla dünya standartlarında çözüm üreten, garantili uygulama gerçekleştiren tek adres olmayı sürdürmek.

  Coşkun Yapı Market bu felsefe ile ithal ettiği lider markaların ileri teknoloji ürünlerini eğitimli-sertifikalı ekipleriyle Antalya ve çevresinde yüzü gülen yapılar, mutlu müşteriler için çalışır.

  Coşkun Yapı Market vizyonu, "tüm yapıların malzeme ve uygulama açısından yüksek kalite, uzun ömür, tam güvenlik, çağdaş konfor, estetik görünüm ve uygun fiyatlarla dünya standartlarında yapılabilir" olarak ifade edilmiştir.  Yılların verdiği tecrübe ve birikim ile Antalya bölgesinde faaliyet gösteren firmamız; uzman kadrosu ve yenilikçi anlayışı ile çalışmalarında farklılığını göstermektedir.  Her türlü tamir, tadilat, revüzyon ve tesisat işleriniz en kısa sürede en son teknoloji ürünlerle yapılmaktadır. İş sahalarımız:  Güneş enerji sistemleri,
  Kat kaloriferi, doğalgaz, elektrik ve sıhhi tesisat,
  Anahtar teslim villa inşaat.
  alitemizden ödün vermeden hala hizmet vermekteyiz.